ВИДЕО: Стави варено јајце во месо па го завитка – го доби ова

ВИДЕО: Стави варено јајце во месо па го завитка – го доби ова

Свари јајце, го завитка во месо, па го извалка во јајце и презла. Ви требаат неколку состојки за деликатес со месо во кујната.Супер вкусни пржени топчиња кои совршено одат со пиво на трпезата.

Пречекајте ги пријателите со нешто ново и вкусно.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде