НАРОДНА МЕДИЦИНА: Копарот е лек за се

НАРОДНА МЕДИЦИНА: Копарот е лек за се

Копарот е многу здрава билка која помага за многу болести.Се употребува како лек за несоница, за побрзо варење на храната, проблеми со дигестивниот тракт, подобрување на апетитот.

Додавајте го во јадењето и бидете здрави.

Повеќе на Готви.мк:

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text