ВИДЕО: Испече житарки во тава – НЕВЕРОЈАТНО, ќе го направите истото

ВИДЕО: Испече житарки во тава – НЕВЕРОЈАТНО, ќе го направите истото

Нареди житарки и корнфлекс, па стави гумени бонбони и ги испече.Десет минути во тава на 200 степени и добивате совршено предјадење или вечера.

Вашето мени е побогато за уште еден супер рецепт.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Појадувајте и ќе слабеете – Еве како да го забрзате метаболизмот