ВИДЕО: Со една салфетка е можно ова – ќе заборавите се досега

ВИДЕО: Со една салфетка е можно ова – ќе заборавите се досега

Божиќ е празник кој сите го сакаме и го поминуваме во семејна атмосвера, со блиски роднини, како и пријатели. Ако сакате да уживате и да бидете најкул домаќинка за празниците, тогаш погледнете ја оваа идеја за совршена декорација во облик на лист.Сите пријатели ќе се воодушеват.

 

Повеќе на Готви.мк:

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

singlepost_text