ВИДЕО ДЕКОРАЦИЈА: Зема салфетка и го стори ова – ќе го направите истото!

ВИДЕО ДЕКОРАЦИЈА: Зема салфетка и го стори ова – ќе го направите истото!

Зема салфетка и направи супер декорација, која веднаш ќе се обидете да ја направите за вашата трпеза.Во видеото е прикажано што треба да правите.

 

Повеќе на Готви.мк:

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Трилече – неверојатно вкусен домашен рецепт

Неговото височество: Топло – ладен колач

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

singlepost_text