ВИДЕО: Залепи пластични лажици – доби нешто за кое даваме куп пари

ВИДЕО: Залепи пластични лажици – доби нешто за кое даваме куп пари

Со неколку пласични лажици од кујната направи супер ламба која служи како генијална декорација во домот.Еве што треба да правите, потребни ви се пластични лажици, шише, скалпел, ножици, кабел и секако сијалица.

 

Повеќе на Готви.мк:

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text