ВИДЕО: Десерт во три чекори – највкусното нешто што сте го пробале

ВИДЕО: Десерт во три чекори – највкусното нешто што сте го пробале

Зема бисквити, стави чоколадо и бонбони. Доби фантазија во три чекори.Погледнето го видеото за подготовката:

 

 

 

Yes Or No? 👍👎 Tag a friend 👇 #foodluxuries Cr: @proper_tasty

A video posted by ᖴOOᗪᒪᑌ᙭ᑌᖇ I E ᔕ (@food_luxuries) on

Повеќе на Готви.мк:

Неговото височество: Топло – ладен колач

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Торта „Мрзлива домаќинка“ – смешно име, одличен вкус