ДЕСЕРТ ЗА 5 МИНУТИ: Зема банана, ја намачка со крем а потоа…

ДЕСЕРТ ЗА 5 МИНУТИ: Зема банана, ја намачка со крем а потоа…

Зема житарки, намачка крем на банана и доби деликатес.Погледнете го Инстаграм видеото за највкусниот десерт готов за 5 минути.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text