ВИДЕО: Замота колбаси во леб – ручекот по кој полуде светот

ВИДЕО: Замота колбаси во леб – ручекот по кој полуде светот

Замота колбаси во леб и доби вкусен ручек кој веднаш ќе го направите.
Оваа супер идеја ќе го израдува целото семејство.

Sausage roll ups #TwistedFood #Sausage #RollUps #Breakfast #Sweet #Hungry

A video posted by Twisted Food (@twisted_food) on

Повеќе на Готви.мк:

Домашен леб со маслинки

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Мусака со печурки

Мусака со карфиол и мисиркино месо

Мусака на ориентален начин

Повеќе рецепти со мелено месо

singlepost_text