ВИДЕО: Нареди сламки за пиење и ги заврза – ја доби најубавата декорација

ВИДЕО: Нареди сламки за пиење и ги заврза – ја доби најубавата декорација

Зема неколку сламки за пиење, зема линеар и картон,лепило и панделка, и го доби н ајубавиот божиќен венец кој сте го виделе некогаш.Интересно, корисно и креативно, уште еден доказ дека од се може да направиме забава и корисни алатки за домаќинството.

 

Повеќе на Готви.мк:

ФОТО: Цеца на Инстаграм: Заљубена сум!

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text