ТРИК НА ГОДИНАТА: Исечете 20 домати за 5 секунди

ТРИК НА ГОДИНАТА: Исечете 20 домати за 5 секунди

За само пет секунди исечете многу домати. Верувајте можно е!Погледнете што треба да направите во следното видео:

Повеќе на Готви.мк:

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

singlepost_text