ВИДЕО РЕЦЕПТ:  Нека започне божиќната магија со највкусните колачиња

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Нека започне божиќната магија со највкусните колачиња

Направете совршени божиќни колачиња кои ќе внесат многу радост и магија за празниците во домот.Се што треба е да го погледнете видеото:

 

Повеќе на Готви.мк:

Деликатес во кујната: Компир на поинаков начин

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

Домашниот леб на мајче Вера

Домашен леб со маслинки

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Мусака со печурки

Мусака со карфиол и мисиркино месо

Мусака на ориентален начин

singlepost_text