ВИДЕО: Стави чоколадо како руменило и какао на очите – се нашминка со јадење

ВИДЕО: Стави чоколадо како руменило и какао на очите – се нашминка со јадење

Зема намирници од кујната и се нашминка со нив. Нема да верувате што направи оваа девојка.

Погледнете како изгледаше потоа.

 

 

 

Повеќе на Готви.мк:

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

Домашниот леб на мајче Вера

Домашен леб со маслинки

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

singlepost_text