Почнал да превиткува обична салфета. По 15 секунди направил нешто генијално!

Почнал да превиткува обична салфета. По 15 секунди направил нешто генијално!

Декорацијата на масата покрај јадењето, е најважен елемент на секоја вечера. Овој човек ќе ви покаже како совршено да сложите салфета. Така ќе ја разубавите масата и ќе ги импресионирате гостите.

Трикот е едноставен, а резултатот е фантастичен…

Погледнете и споделете со пријателите:

Повеќе на Готви.мк:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text