ИДЕАЛНО ЗА ПРАЗНИЦИТЕ: Направете салата во краставица – да можно е!

ИДЕАЛНО ЗА ПРАЗНИЦИТЕ: Направете салата во краставица – да можно е!

Направет бродчиња од краставица со павлака и ореви. Супер салата која ќе ви послужи и како декорација.

 

 

Fun cucumber boats! ⛵️ 🔖Source: @cookinglight ❤️TAG someone who would love this!

A video posted by FOOD VIDEOS & DIYS (@foodydiy) on

Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

singlepost_text