Цеца ужива во предбожикната атмосфера во Цирих (ВИДЕО)

Цеца ужива во предбожикната атмосфера во Цирих (ВИДЕО)

После настапот кој пред неколку дена Цеца го имаше во Цирих, Швајцарија, мегапопуларната пејачка објави видео снимено од нејзината хотелска соба во овој град.

Под ова видео на Инстаграм Цеца напиша „Утро во Цирих“, а ние ќе уживаме во предбожикната атмосфера во овој швајцарски град:

Jutro u Cirihu… Polazak iz hotela… Čarolija sa balkona… ❤ #zürich #schweiz #switzerland

A video posted by CECA (@craznatovic_official) on

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

(ФОТО) Цеца за Вељко: Мојот најдобар и најубав син

ФОТО: Цеца на Инстаграм: Заљубена сум!

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text