ВИДЕО: Направете Снешко со пластични чаши – новогодишна бајка од кујната

ВИДЕО: Направете Снешко со пластични чаши – новогодишна бајка од кујната

Ви требаат хефталка, пластични чаши, картон и капа и шал за да на правите голем и убав снешко во вашиот дом и а го израдувате семејството.Направете само новогодишна бајка.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

singlepost_text