ВИДЕО СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Новогодишна торта по која полуде регионот

ВИДЕО СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Новогодишна торта по која полуде регионот

Новогодишна торта по која полуде цел регион. Чоколаден мус, снег од белки и неверојатно задоволство.Погледнете ја подготовката. Ќе ви дојде супер за празниците.

Повеќе на Готви.мк:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци