ФОТО: Го испратила мажот со овој список на пазар – се смее цел Балкан

ФОТО: Го испратила мажот со овој список на пазар – се смее цел Балкан

Една жена го испратила својот маж на пазарот, па му направила список во кој детално му објаснила што да купи, и тоа како зеленчукот изгледа.Погледнете како изгледа овој урнебесен список.

Повеќе на Готви.мк:

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text