ВИДЕО РЕЦЕПТ: Мирисот ќе ви ја згрее душата – топол и здрав новогодишен чај

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Мирисот ќе ви ја згрее душата – топол и здрав новогодишен чај

Се што ви треба за новогодишна магија и одличен вкус во кујната и домот се цимет, чај, мед, лимонов сок, како и капини.Супер новогодишен рецепт кој ќе ви ја згрее душата.

 

Повеќе на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

 

singlepost_text