ВИДЕО: Парчиња леб стави во сос и ги испече – доби ручек од соништата

ВИДЕО: Парчиња леб стави во сос и ги испече – доби ручек од соништата

Зема кришки леб, ги стави во сосот, стави чедар и кашкавал и ги испече. Доби повеќе од фантазија во кујната.Погледнете го видеото за овој неодолив рецепт:

Повеќе на Готви.мк:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци