ФОТО: Наташа Беквалац е секс бомба – покажа како се храни

ФОТО: Наташа Беквалац е секс бомба – покажа како се храни

Наташа Беквалац важи за секс-бомба. Таа внимава на исхраната, а овој пат на социјалната мрежа Инстаграм сподели фотка од тоа како се храни.

Повеќе на Готви.мк:

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text