ФОТО: Сека го покажа лицето на бебето – ова е нејзината најголема љубов

ФОТО: Сека го покажа лицето на бебето – ова е нејзината најголема љубов

Сека Алексиќ се реши повеќе да не го крие лицето на своето синче Јаков, па објави фотографија на која го покажа неговото лице.

Нејзиниот Јаков и е најголема љубов и таа целото внимание му го посветува нему.

Пејачката досега објавуваше фотки од бебето без да го покаже целосно.

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

Домашниот леб на мајче Вера

 

singlepost_text