ВИДЕО: Отворете пиво со краставица – видео кое го насмеа светот

ВИДЕО: Отворете пиво со краставица – видео кое го насмеа светот

Сите уживаме во вкусот на ладно пиво, а овој пат ви нудиме супер трик, како истото да го отворите со краставица. Секако се рабопти за шега која го насмеа светот.

Повеќе на Готви.мк:

Неговото височество: Топло – ладен колач

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text