ДВЕ СОСТОЈКИ И НЕМА НЕРЕД: Сок за здравје полн витамини

ДВЕ СОСТОЈКИ И НЕМА НЕРЕД: Сок за здравје полн витамини

Ви требаат само две состојки за да пукате од здравје. Евтини се, а сокот кој е полн витамини брзо се прави и нема да ви направи неред.Ставете целер и 2 моркова во блендер и испасирајте ги.

Консумирајте го ова секој ден и ќе ви се смират тегобите во желудникот и надуеност.

Повеќе на Готви.мк:

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

Домашниот леб на мајче Вера

Домашен леб со маслинки

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

singlepost_text