ВИДЕО: Славната готвачка го кажа најдобриот рецепт за тестенини

ВИДЕО: Славната готвачка го кажа најдобриот рецепт за тестенини

Фамозната готвачка Марта готви за вас. Таа ви открива како да подготвите совршени тестенини во тавче.Погледнете го видеото…

 

Повеќе на Готви.мк:

Рафаело торта – рецепт кој сите ќе ви го бараат

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта