ВИДЕО: Чоколадото се разлева од сите страни – торта од палачинки “фантазија”

ВИДЕО: Чоколадото се разлева од сите страни – торта од палачинки “фантазија”

Неколку палачинки, крем и добивате магија.Направете ја највкусната торта од највкусниот десерт.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса