ВИДЕО: Ги намачка лажиците со чоколада – направи нешто неочекувано

ВИДЕО: Ги намачка лажиците со чоколада – направи нешто неочекувано

Го растопи чоколадото, го намачка на лажички и доби нешто совршено.Направете го ова топло чоколадо со најдобар вкус.

 

 

Treat😍😘

A video posted by Blogger (@dxb.taste.art) on

Повеќе на Готви.мк:

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко