ВИДЕО: Раскошен десерт за целото семејство

ВИДЕО: Раскошен десерт за целото семејство

Направи кошнички, ги наполни со фил и овошје и доби деликатес.Направете раскошен десерт за вашите најмили.

Се што треба да направите е да го погледнете видеото.

Повеќе на Готви.мк:

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

Домашниот леб на мајче Вера

Домашен леб со маслинки

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

singlepost_text