ГЕНИЈАЛНО: Направете сами апарат за пуканки – еве како!

ГЕНИЈАЛНО: Направете сами апарат за пуканки – еве како!

Ви се јадат пуканки, а тенџерињата ви се извалкани? Надвор е студено, а не ви се оди во продавница по готови пуканки? Тогаш ова е вистинското решение за вас.

Сè што ви е потребно за домашен апарат за пуканки се све лименки и неколку свеќи.

Следете ги упатставата на видеото и вашите пуканки ќе бидат подготвени за помалку од 10 минути!

Повеќе на Готви.мк:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци