ВИДЕО: Замрзна макарони со кашкавал – ги стави во тава и го доби ова

ВИДЕО: Замрзна макарони со кашкавал – ги стави во тава и го доби ова

Зема макарони со кашкавал, ги замрзна, па ги испржи. Доби чудо во кујната.Погледнете го видеото:

 

 

Повеќе на Готви.мк:

Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате