Што е повкусно од пица? – одговорот е пица лепчиња

Што е повкусно од пица? – одговорот е пица лепчиња

Пица со кашкавал, пица со шунка, пица со печурки, со четири вида сирење, месо, туна…сите се неодоливи, но ние ви нудиме нов рецепт за пица-лепчиња.Погледнете ги потребните состојки и начинот на кој се подготвнува овој супер деликатес во следното видео:

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

 

 

singlepost_text