Кардио смути – голтки за здраво срце

Кардио смути – голтки за здраво срце

Направете си кардио смути кое го чува вашето срце. Неколку состојки за здравје и уживање, со кои најубаво се почнува или завршува денот.

Состојки:

  • 1 шолја капини
  • 1 шолја млеко
  • 1 шолја јогурт

Се се става во блендер, се меша и постапката е завршена.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

singlepost_text