Временска прогноза за цела недела

Временска прогноза за цела недела

Од денеска ќе преовладува стабилно време со ниски утрински температури.Во поголем дел од земјата ќе има мала до умерена облачност, а во јужните делови повремено значително облачно.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

singlepost_text