ВИДЕО: Направете чоколадни палачинки – не сте пробале нешто подобро!

ВИДЕО: Направете чоколадни палачинки – не сте пробале нешто подобро!

Палачинките ги обожаваме сите, но ако веќе ви здодеа од вообичаените вкусови, обични, американски палачинки, солени или пак торта од палачинки, ви нудиме нешто ново и највкусно до сега.Направете чоколадни палачинки на кои нема да може да им оддолее никој.

Погледнете ја подготовката во следното видео:

 

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

 

singlepost_text