ВИДЕО: Го наполни лебот со кашкавал, компирите со сланина – доби деликатес!

ВИДЕО: Го наполни лебот со кашкавал, компирите со сланина – доби деликатес!

Го наполни лебот со кашкавал, компири, сланина и направи нешто неверојатно. Погледнете како да направите нешто ново, вкусно и брзо за целото семејство.Подготовката погледнете ја во видеото:

Повеќе на Готви.мк:

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

Зелка на поинаков начин

Бујурди – топено сирење

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Брускети помодоре

ВИДЕО: Посно и брзо – Како да направите домашен хумус намаз

Брзо мезе за ненајавени гости