ФОТО: Ги нема облините на македонската пејачка – еве колку ослабна

ФОТО: Ги нема облините на македонската пејачка – еве колку ослабна

Убавата пејачка Симона Поповска драстично ослабна.

Таа позираше до елка, а на фотката може да се види дека бујните облини ги нема.

Повеќе на Готви.мк:

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text