ВИДЕО: Зема стапчиња за ражничи и замота компир – ќе го правите истото

ВИДЕО: Зема стапчиња за ражничи и замота компир – ќе го правите истото

Мезето од омилените скопски кафулиња може да биде на вашата трпеза во вашиот дом.Компири, сланина, кашкавал и стапчиња за ражничи се се што ви е потребно.

Повеќе на Готви.мк:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

singlepost_text