ВИДЕО: Зема чедар кашкавал и го испржи – ова е совршено

ВИДЕО: Зема чедар кашкавал и го испржи – ова е совршено

Чедар кашкавал кој се топи во уста, убаво испохуван и испржен, има ли подобро?Супер мезе за ноќи со пријателите или добар филм со семејството.

Погледнете:

Повеќе на Готви.мк:

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција