Одите во теретана? – направете си смути за мускули

Одите во теретана? – направете си смути за мускули

Ако сакате фит тело и доста време поминувате во теретана, направете си смути кое дополнително ќе ги зајакне вашите мускули.

Состојки:

  • 3 лажици протеински прашок
  • 1 шолја чоколадно млеко
  • 1 банана

Се се меша во блендер и се пие.

Повеќе на Готви.мк:

 

ВИДЕО рецепт: Брзи крокети од компири

Гнездо од компири со селско месо

ВИДЕО: Како да направите крцкави компири на шведски начин

Крем чорба од тиква и компири

Деликатес во кујната: Компир на поинаков начин

singlepost_text