ВИДЕО: Направете пита-бурбери – вакво нешто не сте пробале

ВИДЕО: Направете пита-бурбери – вакво нешто не сте пробале

Вакво нешто сигурно не сте пробале, но ќе уживате.Тесто, плескавица, кечап, сенф, краставички, кашкавал и јајце е се што ви треба за деликатес.

Неверојатемн спој на хамбурер и пита.

Погледнете:

 

Повеќе на Готви.мк:

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

 

singlepost_text