ФОТО: За нејзините стомачни полуде цел Инстаграм – таа го јаде ова!

ФОТО: За нејзините стомачни полуде цел Инстаграм – таа го јаде ова!

За стомачните и облините на убавата Алис Лајвинг полуде цел Инстаграм, а таа ја откри тајната за совршено и истонирано тело.

  • Почнав да експериментирам со храната. Сфатив дека појадокот е најважен и за игледот и за расположението. Сфатив дека треба да консумиран наутро само овошје и зеленчук, вели таа.

Девојката за рамен стомак јаде овошје и зеленчук, јајца, риба и секако избегнува масти

Повеќе на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

singlepost_text