Неодоливите понуди во Спицикото во Скопје Сити Мол важат уште денес

Неодоливите понуди во Спицикото во Скопје Сити Мол важат уште денес

Во рамките на Black Friday настанот кој целиот викенд го организира Сити Мол, љубителите на шопингот, добрата храна и забава веќе трет ден уживаат во содржините и попустите кои во овој трговски центар се случуваат.

Познатиот македонски бренд за свежо подготвена храна, Spizzicotto во својот локал во Сити Мол, а во рамките на оваа акција нуди 3 недоливи пакети:

Чоколадна торта + Еспресо = 60 денари

Колач од јаболка + Еспресо = 60 денари

Фамилијарна пица = 260 денари

Овие понуди важат уште денес (Недела, 27.11.2016 година).

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Што ќе јадеме денес од Спицикото во Скопје Сити Мол?

Senigallia – Хотел, бар и ресторан кој стана уште едно обележје на Скопје

Дохранување на вашето бебе – Прочитајте искуство и совети од родители

Грижете се за здравјето на бебето: Еве што треба да јадат трудниците

ФОТО: Еве како ќе се вика петтото дете на Џејми Оливер

ФОТО: Џејми Оливер е татко за пример

Зошто се прават мекици и зошто мајките не се присутни?

Северина држи диета кога е бремена – Еве која

ВИДЕО: Кои се 10 најважни намирници за бебињата

Преслатко: Реакција на бебиња кога за прв пат пробуваат сладолед (видео)

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

singlepost_text