Лебот го наполни со чајна и кашкавал – ова ќе ви стане омилено јадење

Лебот го наполни со чајна и кашкавал – ова ќе ви стане омилено јадење

Направи тесто, стави сувомеснато и кашкавал, доматно пире, па го завитка тестото како векна леб и го расече. Доби деликатес!Подготовката погледнете ја во видеото кое следи:

Повеќе на Готви.мк:

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета