Нека заигра миксерот во кујна: Направете Реформ торта

Нека заигра миксерот во кујна: Направете Реформ торта

Направете вкусна чоколадна Реформ торта која одвај ќе дочекате да ја пробате со семејството.Со овој рецепт ќе бидете омилени секаде.

Подготовката и ссотојките се прикажани во видеото.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула