ВИДЕО: Торта од пица – деликатес на годината

ВИДЕО: Торта од пица – деликатес на годината

Направете пица на необичен начин. Ви нудиме торта од пица која со мирисот ќе ги привлече сите на трпеза со насмевка на лицето.Направете торта од пица која е одлична.

Се што треба е да го погледнете видеото.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки