ВИДЕО: Крцкави однадвор, меки одвнатре – највкусните компири

ВИДЕО: Крцкави однадвор, меки одвнатре – највкусните компири

Не само што имаат одличен вкус, туку и одличен изглед кој ви препорачуваме да го декорирате со кечап, сенф и мајонез.

Направете супер вкусни компири за неколку минути. Погледнете како во видеото.

 

Повеќе на Готви.мк:

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text