ФОТО: Вака Сека го пие првото утринско кафе

ФОТО: Вака Сека го пие првото утринско кафе

Убавата српска пејачка Сека Алексиќ која неодамна стана мајка на малиот Јаков, сака да го пие првото утирнско кафе додека малото бебенце не се разбудило, со убави декорации на масата во својот дом.Погледнете како се буди Сека.

Повеќе на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

singlepost_text