ВИДЕО: За љубителите на печурки – сос кој не се заборава

ВИДЕО: За љубителите на печурки – сос кој не се заборава

Сите сакаме да седнеме и да уживаме во добро друштво, а со добро друштво оди и добро мезе и пијалок. Ви нудиме супер крем од печурки кои се омилено мезе на секој од нас.Состојките и подготовката која е повеќе од едноставна погледнете ги во видеото:

Повеќе на Готви.мк:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text