Годините не и можат ништо: Српската пејачка открива како до совршена фигура

Годините не и можат ништо: Српската пејачка открива како до совршена фигура

Српската пејачка и танчерка Слаџа Делибашиќ сите ја знаеме по извајаното тело. Поранешната сопруга на Џоле Џогани и покрај годините има совршени стомачни, а сега ја откри и тајната.

  • Исхраната и вежбањето се најважни. Никако не мешајте јагле хидрати и протеини, а слаткото и газираното веднаш исфрлете ги од менито. Може да јадете коцка чоколадо дневно, но никако цел ред. Важно е да се пијат многу вода и чаеви. Особено чај од мајчина душица. Јадете обарено месо, риба, овошје и зеленчук, и ако користите масло гледајте да е маслиново, така ќе го отстраните салото од стомакот, вели Слаџа.

Повеќе на Готви.мк:

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?